REZERVASYON: +90 (538) 655 75 95

Hizmetlerimiz

r 5
KONAKLAMA

Odalarımız 20 mt karelik olup taban ve tavanı ahşaptır. banyolu klimalı, kaliteli mefruşatlı ve ortopedik yataklı ve havuz kenarında olup bahçeye hakim konumludurdur.odalarımızda siğara içilmemektedir. odalarımızda terlik kullanılmaktadır.                        (ODA FİYATLARI İÇİN TEL DEN BİLĞİ ALIN)

SABAH KAHVALTISI   köy tipi serpme kahvaltı servisimiz mevcuttur misafirlerimizin o sabahki istekleri ve bizim imkanlarımızdan oluşan çeşitlilikte sunmaktayız.

AKSAM YEMEĞİ   isteğe bağlı


DSCF2620
AKTİVİTELERİMİZ

Bulunduğumuz yerin tatil bölğesi olma nedeni ile oldukça çeşitli aktivite imkanları mevcuttur köyümüzde ata binebilirsiniz hatta deve yede binme imkanı vardır tekne turları kelebekler vadisi saklı kent kanyonu turları yamaç paraşütü çevrede bulunan muhteşem koylara yürüyüş ve denize girme atv, bisiklet kiralanabilir meşhur salı pazarı gezmesi gece hayatının kalbi bar ve eğlence mekanlarının bulunduğu inğiliz kasabası tadındaki hisarönü çalış ta bulunan içinde yörük müzesi ninde olduğu türkü evi tadındaki yörük çadırıda kurtlarınızı dökebileceğiniz yerler arasındadır.


piknik
ÖZELLİKLERİMİZ

Fakat bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimiz öncelikle doğal bir aile ortamımızın olması, hijyenini çok önemsediğimiz tuz dan doğal klor üreten bir dezenfekte sistemli havuzumuzun bulunması, küçük çaplı bir işletme olmamızdan dolayı ulaşılabilir olmamız, sesiz sakin kalabalıktan uzak oluşumuz, butik tarzı sadece dört oda iki apart, tan oluşan işletmemizin dekoratif ve doğaya uyumlu ahşap ağırlıklı olması köy merkezine yürüyüş mesafesinde olmamız bizi farklı kılan öğelerdir.

Scroll to Top